Wygrana na własnym terenie ze Skarszewami

GKS Kowale mimo nikłych szans na awans do 4 ligi wciąż grają swoim poziomie. Dzisiejszego popołudnia na własnym terenie zawodnicy z Kowal pokonali Wietcisę Skarszewy. Mecz od początku rozgrywał się pod dyktando gospodarzy. W 25 minucie meczu bramkę na 1-0 zdobył Przemysław Urbański. Chwilę później na 2-0 podwyższył Wojciech Sekuła i z takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Warto dodać, że pierwsze po pierwszych 45 minutach gospodarze schodzili w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza GKS-u. Mimo przewagi liczebnej Skarszewian gospodarze wciąż prowadzili grę co odzwierciedliła bramka Kacpra Lipskiego na 3-0 oraz MACIEJA SIKORSKIEGO na 4-0, który zdobył swoją pierwszą bramkę w ligowych rozgrywkach. GKS KOWALE vs WIETCISA SKARSZEWY 4-0.